Nasze marki - Liquidy

ALT ZERO to wiodąca amerykańska firma z Las Vegas , której produkty zostały uznane za najlepsze przez użytkowników (Vapor Review 2017:  Best e-liquid Just Reds, Best Fruit Paradox, Fan Favorite Excision).

Dwie linie e-liquidów Just Reds i Excision to połączenie najczystszych, najlepszych jakościowo smaków i oryginalnego desiagnu. Linie charakteryzuje wysoka spójność i harmonia smaków. 

Kolekcja Excision jest sygnowana nazwą kanadyjskiego twórcy muzyki dubstep.

ALT ZERO od samego początku angażuje się w tworzenie e-liquidów zgodnie z najnowszymi i najwyższymi standardami bezpieczeństwa.  Produkty powstają w certyfikowanym, nowoczesnym i zautomatyzowanym  laboratorium spełniającym poziom czystości ISO-7.

Wszystkie składniki są niezależnie testowane i pozyskiwane od najlepszych dostawców z USA, aby zapewnić najbardziej spójny, najczystszy i najlepiej smakujący e-liquid dostępny na rynku. 

FLAVORIFIC  jest jedna z najszybciej rozwijających się firm produkujących liquidy w Kanadzie. Działalność rozpoczęli w 2012. Obecnie mają bardzo rozbudowaną kolekcję wysokiej jakości płynów i koncentratów. 

Kolekcje

Linie produktów KMPNO, FREAK OUT, Lemonland Spirits, Booyah to ich flagowe produkcje. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, poszukujących wyjątkowych smaków i połączeń aromatów.  

Produkcja

Produkcja odbywa się w laboratorium, posiadającym certyfikat ISO, poprzez zautomatyzowaną linię montażową ze wzmocnionymi systemami sanitarnymi. 

 

BLVK Unicorn   To entuzjaści pełni pasji, dla których jakość, innowacja i smak są priorytetem.

BLVK Unicorn jest producentem e-płynów premium z siedzibą w Południowej Kalifornii. 

Założona w 2016 roku przez Ray i Kidda firma BLVK Unicorn stara się zapewnić klientom i użytkownikom końcowym wyjątkowe wrażenia z wapowania dzięki naszym swoim kolekcjom produktów: BLVK, WYTE, FRZN, CHBY, SALT, MILK i BOLD (tytoń).

 

Ripe Vapes – Legenda Vap-u
Ripe Vapes to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Wyrafinowany wygląd przypomina dobre wino. Zaczynając od  etykiet w stylu wina po logo wykonane przez joose ™ zostały zaprojektowane z myślą o koneserze vape.

Doskonałej jakości linia tytoniowych płynów, zachwyci wszystkich koneserów .

COIL SPILL to ludzie pełni pasji, jako dawni palacze rozumieją znaczenie wywarcia pozytywnego wpływu na życie poprzez Vape. Twórcy najbardziej spójnej serii smaków. Ich smaki się uzupełniają. Na tych smakach możesz polegać cały dzień.
Pełni inspiracji – Team Coil Spill połączył to, co najlepsze z wybrzeża wschodniego i najlepsze z wybrzeża zachodniego. Wizja została w słonecznej Kalifornii, a ożyła w Nowym Jorku.
Teraz za naszym pośrednictwem możecie spróbować nowojorskich smaków, które są naszym bestsellerem. Baker’s Daughter – naprawdę uzależnia smakiem.

SADBOY prosto z Filadelfii. Najlepsza i jedyna spójna seria ciasteczkowa z gładkimi owocami. Nasz faworyt 

Nasze marki - Sprzęt

DotMod, Inc. z dumą oferuje najwyższej jakości sprzęt i akcesoria do vapowania dla dorosłych na całym świecie. Ich biura projektowe, sprzedaży, realizacji i obsługi klienta znajdują się w San Diego w Kalifornii.

W DotMod każdy produkt jest precyzyjnie zaprojektowany i pięknie wykończony pod kątem wydajności i stylu. 

 

Założona w 2011 roku Desire Design jest twórcą najnowszych systemów podów, atomizerów i boxów. Ich misją jest projektowanie i dostarczanie najlepszych produktów vape oraz zaawasnowanych modów, które zapewnią doskonałe wrażenia smakowe.
W Desire Design projekty powstały z chęci zapewnienia jak najlepszych wrażeń z waporyzacji! Ich produkty są minimalistyczne, doskonale wykończone i funkcjonalne.
Dzięki bezkompromisowemu dążeniu do spełnienia najwyższych oczekiwań tworzą idealne produkty  pasujące do Twojego stylu i preferencji.

Certyfikat Desire design

Historia Smokerstore – powstała w 2008 roku, od 2012 roku działa już pod nazwą SmokerStore GmbH.

Od tego czasu  firma ugruntowała swoją pozycję na scenie atomizerów.

Starają się oferować klientom klasę, a nie masowe ilości.

Ich parowników pod marką Taifun nie trzeba reklamować. Krótkie linie produkcyjne, zaawansowane rozwiązania, przemyślana budowa powodują, że jest to produkt dla wybranych i świadomych użytkowników. Nie maja konkurencji pod względem funkcjonalności i oddania smaku.

Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić te produkty na polski rynek.

 

 


COTN – to frima z Virginia Beach, która specjalizuje się w produkcji waty z   najwyższej jakości bawełny. 100% stworzona w USA .

Stworzona i testowana przez amerykańskich praktyków i specjalistów vape.

 

 

 

Dongguan Yihi Electronic Co., Limited została założona w 2010 roku. Znajduje się w kwitnącej dzielnicy przemysłowej miasta Qiaotou Dongguan City. Obecnie jest wiodącym na świecie producentem mikroukładów w świecie VAPE. Procesor YiHi jest jednym z najbardziej dopracowanych i cenionych chipsetów stosowanych w boxach. 

Elitarny zespół poprzez swój wielki entuzjazm, pasję i precyzję tworzy coraz bardziej innowacyjne, funkcjonalne, inteligentne i profesjonalne produktu do vapowania.

 

 

GM Coils to kanadyjska marka z 

Kanadyjskie Grzałki GM Coils są ręcznie wykonywane z najwyższej jakości polerowanego Nichromu. Przed zapakowaniem są myte w sterylnym środowisku zapewniając możliwie najczystszy produkt. 

 

Jeżeli raz je wypróbujesz, nie będziesz marnował czasu na tworzenie własnych.