Vape concept

Vapowanie 

Vapowanie to nie tylko moda, ale styl życia. Na całym świecie ludzi łączy wspólna pasja do życia. Życia zdrowszego, bardziej ekologicznego, przyjaznego dla siebie i ludzi nas otaczających. 

Kto Vapuje 

+ Byli palacze , którzy pomyślnie przeszli na vape. Jak to zrobili? Zmniejszali stopniowo ilość wypalanych papierosów, aby zmniejszyć uzależnienie  i oczyścić organizm od substancji smolistych wydzielanych przez zwykłe papierosy. Zastępując głód nikotynowy i uzależnienie behawioralne sięgnięciem po e-papierosa. Z badań przeprowadzonych przez Public Health England wynika, że używanie elektronicznych papierosów jest o 95% mniej szkodliwe dla zdrowia niż palenie papierosów.

+ Ludzie, którzy cieszą się vapowaniem. Oni już odkryli radość z odczuć i smaków. Przy tak wielu dostępnych smakach, duża liczba osób zaczęła traktować vaping jako hobby.

+ Często aromat bez nikotyny smakuje lepiej. Możesz dostrzec różnicę w smaku  testując e-liquidy bez nikotyny. Wszystkie liquidy premium produkowane przez najlepsze marki są w opcji beznikotynowej.

+ Osoby, które cieszą się społecznym aspektem vapowania.  Na całym świecie powstają społeczności, które cieszą się vapowaniem. Jest to sposób na poznanie nowych przyjaciół, poszerzania horyzontów i odkrywania nowych możliwości.

Spraw, aby każdy papieros był elektronicznym papierosem. 

Jakość Twojego życia może być lepsza. Rzuć palenie razem z nami, bo e-papieros to Twój sojusznik w rzucaniu palenia.

Wszystko, czego potrzebujesz, to e-liquid i urządzenie do vapowania. 

Jeżeli jesteś świadomym konsumentem wybierzesz czystość, jakość i harmonię aromatów, którą gwarantują Ci sprawdzone amerykańskie i kanadyjskie marki .

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z e-papierosami i vapowaniem znajdziesz w dziale PORADY  

Nasze produkty gwarantują:

+ szeroki wybór smaków 

+ unikalną recepturę

+ wysoką jakość

+ najlepszą czystość 

+ estetykę i oryginalny design