O nas

Smooth Distribution to wyłączny dystrybutor na rynek polski amerykańskich liquidów beznikotynowych ALT ZERO i wiodących marek kanadyjskiej grupy PGVG Labs.

Obecnie w naszej ofercie pojawiły się następne, znane i cenione na całym świecie, marki takie jak: GM Coils, DotMod, Dragon Mod CO, Flavorific, S.O.I, Fat Panda.

Dlaczego amerykańskie e-liquidy?

Amerykański rynek e-liquidów charakteryzuje wysoka dojrzałość, kultura oraz świadomość vapowania. Liczne testy liquidów, badania prowadzone przez certyfikowane laboratoria, ścisła kontrola ich produkcji, wysoka jakość składników i estetyka wykonania opakowań składają się na szczególnej jakości produkt końcowy.

Marki, których jesteśmy dystrybutorem posiadają najbardziej spójny, najczystszy i najlepszy smak dostępny na rynku. Każdy z tych smaków to efekt unikalnej receptury, której przygotowywanie zajęło nierzadko wiele miesięcy prawdziwym fascynatom vapowania.

VAPE Concept

Dalekie podróże, kontakty z producentami i konsumentami liquidów oraz styczność z najnowszymi technologiami uświadomiły nam, że można żyć lepiej, poszukując lepszego, bardziej komfortowego dla nas i otoczenia stylu życia, a vapowanie to nie tylko moda. To również styl życia.

Pragnąc podzielić się naszą pasją i doświadczeniami, postanowiliśmy zostać dystrybutorem płynów beznikotynowych klasy premium i dostarczyć Wam przyjemności z używania wysokiej jakości produktów o niespotykanym aromacie.

W Smooth Distribution 
  • kupujesz oryginalne produkty;
  •  masz gwarancję najwyższej jakości;
  • użyte komponenty w premixach posiadają czystość farmaceutyczną;
  • produkcja odbywa się w certyfikowanych laboratoriach;
  • liquidy nie zawierają w swym składzie diacetyli i acetylopropionyli;
  • poznasz unikatowy sprzęt.