KOBIECE VAPOWANIE PO TRZYDZIESTCE – jak zacząć przygodę z vape?

PIERWSZY KROK to postanowienie – rzucam papierosy!

Dosyć dymu, brzydkiego zapachu, śmierdzących ubrań, trucia siebie i innych!

Palenie towarzyszy mi już długo, więc nie łatwo rzucić. Doskonale to wiem. Wam też nie będzie łatwo… Dla mnie najważniejsze to znalezienie milszego sposobu relaksu, bo papierosy do tej pory relaksowały mnie. Miałam chwilę dla siebie.
Bardzo powoli przekonywałam się do elektronicznych e-papierosów, przyglądałam się tym dziwnym dużym sprzętom do vapowania.

Zastanawiałam się, co wybrać, jak zacząć… Duży wybór z vape shopach, ale wszystko wydaje się takie skomplikowane. Oglądam filmy na youtubie, jak wytrawni vaparzy sami skręcają grzałeczki, wkładają waty, czyszczą te swoje ogromne i ciężkie mody i boxy do vapowania.

I powiem szczerze, trochę to mnie przerażało…

Czy można prościej? Potrzebuję zamiennik, lekki, poręczny, nieskomplikowany, łatwy w obsłudze.

ZNALAZŁAM ROZWIĄZANIE. Na rynku dostępne są małe poręczne kobiece pody, (tylko nie nabrać się na tanią chińszczyznę) – czyli małe urządzenia zwane potocznie e-papierosami. Jedne wyglądają jak karta kredytowa, inne jak małe pudełeczka, albo opakowanie do tuszu do rzęs.

Wybrałam… MiPoda

Piękna czerń pasuje mi do ubrań

Małe wymienne kartridże, dzięki którym mogę zmieniać liquid, kiedy tylko chcę.

Mieści się do kieszeni, można nosić na dołączonej smyczce na szyi. Mam wtedy wolne ręce podczas spaceru z dziećmi z psem

Po za kompaktowymi wymiarami, używanie jest bardzo proste. Ładuję raz na kilka dni, za pomocą dołączonego kabla USB.

Kartridż, czyli pojemniczek, do którego nalewa się liquid łatwo wyjmuje się i napełnia. Mam ich kilka, ponieważ lubię zmieniać smaki.

Dobrze oddaje smak i aromat liquidów, nie dusi. Używam premixów VG70/PG30 po dodaniu bazy neutralnej tej samej gęstości. Moimi hitami są raczej owocowe smaki.

MOJE PODSUMOWANIE:

1. Vapowanie jest naprawdę bardzo dobrym zamiennikiem dla tradycyjnych papierosów. A co najważniejsze zdrowszym i przyjaznym dla otoczenia.
2. Dalej mam chwilę tylko dla siebie dzięki vapowaniu. Zajmuje mi ręce kiedy wraca potrzeba zapalenia normalnego papierosa.
3. Do tego ilość smaków i aromatów do wyboru. Każdy znajdzie swój ideał.
4. Uwielbiam ten słodko owocowy smak pozostający na ustach oraz piękny zapach unoszący się w powietrzu.

 

Podsumowując. Vapowanie jest dla każdego. Więc jeżeli chcesz przerzucić się na vapowanie, i szukasz nieskomplikowanych rozwiązań, to na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 


Zobacz ofertę produktów kanadyjskiej grupy PGVGLabs w sklepie smoothvape.pl

Sklep internetowy smoothvape.pl

Zostaw komentarz