DotBox 75W - Box Regulowany DotMod

Z największą przyjemnością przedstawiamy DotMod, firmę z San Diego z Kalifornii, która projektuje i produkuje najwyższej jakości sprzęt i akcesoria do vapowania. Każdy produkt dotmod został zaprojektowany z precyzją i pięknie wykończony pod kątem nie tylko stylu, ale wydajności.

DotBox 75W jest częścią długo oczekiwanej serii produktów dotmod z regulacją.

Ten wyjątkowy i stylowy mod box zawiera opatentowany mikroprocesor dotChip, który eliminuje powolne ładowanie, problemy niezawodnością i powolne zwiększanie mocy spotykane w innych procesorach służących do vapowania.

Ten potężny i wydajny zestaw chipów jest znacznie lepszy od innych i zapewnia najwyższą wydajność, niezawodność i funkcjonalność na rynku.

75W system DotBox oferuje elegancką obudowę z anodowanego aluminium, w którym mieści się pojedynczy akumulator 18650 (nie dołączone)

DotMod DotBox Mod posiada przejrzysty ekran LED z rozbudowaną matrycą wyświetlającą, która wyświetla żywotność baterii, rezystancję, moc wyjściową i tryb pracy.

Dzięki ukośnym krawędziom i gładkiemu, komfortowemu wykończeniu Box Mod 75W jest doskonałym wyborem dla entuzjastów vape.

FUNKCJE

– Pojedyncze źródło zasilania 18650 (brak w zestawie)

– 75 W

– Zakres operacyjny 0,08-3,0 OHM

– Zastrzeżona technologia dotChip 

– Funkcja blokowania zasilania 

– Automatyczne blokowanie przycisku limitu czasu 

– Wiele ustawień kontroli temperatury

– 24-karatowe pozłacane guziki, wypustka i 510 

– Drzwi magnetyczne

– Plastikowy obudowany chipset

– Wygładzone krawędzie 

– Cała anodowana konstrukcja

– Logo DotMod na obudowie

Zobacz produkt w sklepie internetowym smoothvape.pl

Komentarze są wyłączone.